Strona: WYNIK [U15] [U17] NOWOROCZNE STARCIA / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

[U17] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 91:70 CSM KUŹNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA

Drużyna U17 rozpoczęła nowy rok od zwycięstwa z zespołem Kuźni Stalowa Wola.

Mimo przegranej II odsłony, to III oraz IV wpadła na konto naszej ekipy.

Wypracowana przewaga na koniec spotkania wynosiła 21 oczek.

08.01.2022, Rzeszów

NIEDZIELA

[U15] UKS BASKET 15 PRZEMYŚL 59:69 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Zawodnicy U15 po dogrywce wygrywają z drużyną UKS-u Basketu Przemyśl.

Początek meczu, układał się bardzo źle, dla naszych zawodników. UKS pod koniec II kwarty prowadził różnicą 19 oczek.

Po odpowiednich wskazówkach przekazanych przez Trenera, zawodnicy zabrali się za odrabianie start, utrzymując koncentrację przez resztę spotkania.

Mimo wygranej III kwarty, przez nasz zespół, to na tablicy wyników nadal widniała dość wysoka starta do rywala.

W IV zawodnicy podkręcili tempo, co skutkowało odrobieniem całej straty punktowej, doprowadzając do dogrywki (5:20).

W dogrywce, nasza rozpędzona ekipa wypracowała przewagę końcową w wysokości 10 oczek.