Strona: WYNIK U13 U17 Sobotnie Starcia / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

WYNIK U13 U17 Sobotnie Starcia

2021-11-06

DWA ZWYCIĘSTWA

Drużyna U17 pod wodzą Trenera Piotra Misia wygrywa mecz inaugurujący rozgrywki ligowe.

I kwarta była bardzo wyrównana, jednak to drużyna ze Stalowej Woli uzyskała przewagę 1 punktu (20:19).

Na II kwartę nasi zawodnicy wyszli bardzo skoncentrowani, co skutkowało bardzo dobrą grą (kwarta wygrana 5:14).

III oraz IV prowadzona była pod dyktando naszej ekipy co przełożyło się na bardzo dobry wynik końcowy i 21 oczek przewagi.

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna z Łańcuta (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach).

Zapraszamy od sprawdzenia występu poszczególnych zawodników.

CSM KUŹNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA 55:76 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA
6.11.2021, Stalowa Wola

Drużyna U13 pod wodzą Trenera Damiana Kielara wygrywa mecz przewagą 53 punktów.

Zawodnicy z Politechniki całkowicie zdominowali mecz, prowadzili od początku do końca spotkania.

Na szczególną uwagę zasługuje 2 kwarta, w której nasi zawodnicy nie pozwolili przeciwnikom rzucić żadnego punktu.

Aktualnie nasza ekipa zajmuje 1 miejsce w tabeli z bilansem 4 zwycięstw oraz 1 porażki.

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna UKS Basket 15 Przemyśl (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach).