Strona: WYNIK [U13] [U15] [U17] WEEKENDOWE STARCIA / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

WYNIK [U13] [U15] [U17] WEEKENDOWE STARCIA

2021-11-29
, red.  koszykowka@prz.edu.pl koszykowka@prz.edu.pl
Informacja o wyniku meczu koszykówki

WEEKENDOWE STARCIA

HOOPLIFE BASKETBALL LUBLIN 73:90 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W sobotę, nasi zawodnicy U17 wygrali z drużyną z Lublina (Hooplife).

I kwarta była bardzo wyrównana, mimo to wygrana przez Hooplife. W II odsłonie to nasz zespół prowadził, co dało nam 3 oczka przewagi przed startem kolejnej kwarty.

III odsłona to pokaz dobrej gry ekipy z Lublina, mimo to nasz zespół ciągle posiadał 2 punkty przewagi. IV kwarta była pokazem siły naszej drużyny. Ostatecznie nasz zespół wygrał różnicą 17 oczek.

STATYSTYKI

27.11.2021, Lublin

UKS BASKET 15 PRZEMYŚL 47:41 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W sobotę, nasi zawodnicy U13 niestety przegrywają z drużyną UKS BASKET 15 Przemyśl

Zespół z Przemyśla po pierwszej połowie wypracował sobie przewagę 16 oczek. Po zmianie stron nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat i pomimo bardzo dobrej IV kwarty (2:12) to zespół UKS-u dowiózł zwycięstwo.

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna ze Stalowej Woli (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

STATYSTYKI

27.11.2021, Przemyśl

KKK MOSIR KROSNO 75:53 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W niedzielę, nasi zawodnicy U15 przegrali z drużyną KKK MOSIR Krosno.

Zespół z Krosna w pierwszej kwarcie wypracował sobie przewagę 4 oczek i w każdej kolejnej odsłonie ją powiększał, mimo dobrej IV kwarty naszej drużyny, to ekipa z Krosna cieszy się ze zwycięstwa.

Mimo porażki nie poddajemy się i trenujemy do następnego meczu.