Strona: WYNIK [U13] [U15] [U17] PRZEGLĄD WYNIKÓW TYGODNIA / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

Nasi zawodnicy U15 wygrywają mecz z drużyną KKK Moisir Krosno

I kwarta została wygrana przez naszą ekipę 21:19.

W drugiej odsłonie to zawodnicy Krosna byli górą i to oni schodzi na przerwę do szatni z przewagą 7 oczek.

Po przerwie nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobrą kwartę, Pełna koncentracja, umożliwiła odrobienie strat oraz wygranie całego spotkania różnicą 8 oczek..

Świetne spotkanie rozegrał Mateusz Rajchert, który zdobył 44 punkty.

04.02.2022, Rzeszów

SOBOTA

[U17] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 95:73 HOOPLIFE BASKETBALL LUBLIN

Zawodnicy U17 wygrywają z drużyną Hooplife Lublin

I kwarta ułożyła się korzystanie dla gości

II oraz III kwarta zdecydowanie należała do naszego zespołu, nasz ekipa zdobyła 67 punktów w tym 41 tylko w III odsłonie.

Ostatnią kwartę wygrała drużyna gości.

Ostatecznie to nasza drużyna była górą, zapewniając sobie końcową przewagę w wysokości 22 oczek.

05.02.2022, Rzeszów

Niedziela

[U15] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 69:108 NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL

Zawodnicy U15 w zaległym spotkaniu przegrywają z drużyną Niedźwiadków Przemyśl.

Drużyna gości, postawiła bardzo ciężkie warunki naszym zawodnikom, mimo dobrej gry naszej ekipy, to drużyna Niedźwiadków była górą.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Mateusz Rajchert, który zdobył 32 punkty.

06.02.2022, Rzeszów

[U13] MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY MKS MIELEC 69:50 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Zawodnicy U13 przegrywają z drużyną z Mielca

Drużyna Mielca okazał się lepsza na swoim terenie, nasi zawodnicy mogli cieszyć się tylko z wygrania III kwarty (10:15)