Strona: WYNIK [U13] [U15] [U17] PRZEGLĄD WYNIKÓW / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

[U15] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 105:36 WILKI RZESZÓW

Nasi zawodnicy U15 wygrywają mecz z drużyną Wilków Rzeszów.

Nasza ekipa wygrała wszystkie 4 kwarty, tym samym nie dając szans drużynie gości na zwycięstwo.

Bardzo dobra gra pozwoliła, wypracować bardzo wysoką przewagę wynoszącą 69 oczek.

Świetne spotkanie rozegrał Mateusz Rajchert, który zdobył 46 punktów.

28.01.2022, Rzeszów

SOBOTA

[U13] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 70:56 CSM KUŹNIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA

Zawodnicy U13 wygrywają z drużyną Kuźni Stalowej Woli.

I kwarta ułożyła się pomyślnie dla naszych zawodników, co skutkowało 5 punktową przewagą.

W II oraz III odsłonie, miał miejsce pokaz bardzo dobrej gry zespołowej w wykonaniu naszych graczy, co skutkowało wypracowaną przewagą wynoszącą 24 oczka.

W IV kwarcie, górą byli zawodnicy Kuźni.

Ostatecznie końcowa przewaga wynosiła 14 punktów.

29.01.2022, Rzeszów

[U17] KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 92:70 NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL

Zawodnicy U17 wygrywają z drużyną Niedźwiadków Przemyśl.

Nasi zawodnicy rozpoczęli spotkanie na pełnej koncentracji, co sprawiło, że w I kwarcie stracili zaledwie 6 oczek (22:6).

W II kwarcie górą była drużyna z Przemyśla (25:27).

Mimo słabszej kwarty, III odsłona padła łupem naszej drużyny (23:15).

IV kwarta była bardzo wyrównana (22:22).

Końcowa przewaga dla naszej drużyny wyniosła 22 oczka.