Strona: WYNIK [U12] [U15] [U17] WEEKENDOWE BATALIE / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

WYNIK [U12] [U15] [U17] WEEKENDOWE BATALIE

2021-11-22
, red.  koszykowka@prz.edu.pl koszykowka@prz.edu.pl
Informacja o wyniku meczu koszykówki

BILANS SPOTKAŃ WEEKENDOWYCH 2:2

NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL 89:107 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W sobotę, nasi zawodnicy U15 wygrywają z drużyną Niedźwiadków Przemyśl.

Nasza drużyna grała bardzo przyjemną dla oka koszykówkę, zwłaszcza w I kwarcie wygranej aż 20 punktami (18:38).

Dodatkowo naszym łupem padła II oraz III kwarta. Mecz zakończyliśmy różnicą 19 oczek.

STATYSTYKI

20.11.2021, Przemyśl

RAWLPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT 64:55 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W niedzielę nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju w ramach ligi U12.

Gospodarzem turnieju była drużyna Sokoła Łańcut

W pierwszym spotkaniu nasz zespół zmierzył się z gospodarzami turnieju, niestety nie udało się wygrać ale zwycięstwo było w zasięgu.

Sokół rozegrał bardzo dobrą I kwartę (21:6), co skutkowało próbą dogonienia wyniku przez naszą drużynę, mimo rozegrania bardzo dobrej IV kwarty (13:21) to drużyna z Łańcuta cieszyła się ze zwycięstwa.

21.11.2021, 10:00, Łańcut

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 33:63 NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL

W 2 meczu nasz zespół zmierzył się ze zwycięzcami całego turnieju – Niedźwiadkami Przemyśl.

Mimo wyrównanej I kwarty to zespół z Przemyśla kontrolował przebieg spotkania, dowożąc zwycięstwo z 30 oczkami przewagi.

WILKI RZESZÓW 63:70 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W niedzielę, nasi zawodnicy U15 wygrywają z Wilkami Rzeszów 63:70.

I ,III oraz IV kwarta wygrana przez naszych zawodników, w II minimalnie lepsza ekipa Wilków (11:8)

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna z Krosna (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)