Strona: WYNIK [U12] [U13] [U15] [U17] WEEKENDOWE STARCIA / Klub Koszykarski - KU AZS Politechnika Rzeszowska

MKS START SA I LUBLIN 76:69 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Nasi zawodnicy U17 po wyrównanym meczu przegrywają z drużyną MKS-u START SA LUBLIN

.
W I kwarcie drużyna Startu wypracowała przewagę 13 oczek. Na rozpoczęcie II kwarty nasi zawodnicy wyszli z pełną koncentracją, która skutkowała odrobieniem kilku punktów starty. Ostatecznie mimo dobrej gry naszego zespołu w II, III oraz IV kwarcie, to ekipa z Lublina cieszyła się ze zwycięstwa.

4.12.2021, Lublin

NIEDŹWIADKI CHEMART PRZEMYŚL 107:61 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Zawodnicy U15 przegrywaj z Niedźwiadkami Przemyśl 107:61.

I kwartą zawodnicy z Przemyśla rozpoczęli bardzo efektywnie co dało przewagę wynoszącą 17 oczek, w kolejnych kwartach przewaga tylko rosła.

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna ze Stalowej Woli (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

4.12.2021, Przemyśl

ZKS STAL STALOWA WOLA 75:26 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

Nasi zawodnicy U13 przegrywają ze ZKS Stal Stalowa Wola.

Drużyna ze Stalowej Woli wygrała wszystkie 4 kwarty, gratulujemy i czekamy na rewanż na naszym terenie.

Następnym rywalem naszej ekipy będzie drużyna Sokoła Łańcut (informacje odnośnie meczu będą podane na dniach)

4.12.2021, Stalowa Wola

NIEDZIELA

Nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju w ramach ligi U12.

KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 59:30 ZKS STAL STALOWA WOLA

Turniej rozpoczęliśmy od meczu Politechniki Rzeszowskiej z drużyną ZKS Stal Stalowa Wola,

I kwarta zależała do gości (7:8), kolejne 3 kwarty padły łupem naszego zespołu, co dało nam finalną przewagę 29 oczek.

5.12.2021, 9:30, Rzeszów

ZKS STAL STALOWA WOLA 43:15 UKS BASKET 15 PRZEMYŚL

W drugim meczu ZKS Stal Stalowa Wola pokonała drużynę UKS-u Basket 15 Przemyśl.

5.12.2021, 10:45, Rzeszów

UKS BASKET 15 PRZEMYŚL 12:77 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA

W 3 meczu nasi zawodnicy pokonali ekipę z Przemyśla.

Wygraliśmy wszystkie 4 kwarty. Co skutkowało uzyskaniem przewagi w wysokości 65 oczek.

5.12.2021,12:00, Rzeszów